Rockster

 

Krmivo, které otřese světem vašeho psa 

.... a vychovávat je zevnitř!

Rockster, vychvalovaný jako „více než jen jídlo“, je jediným bio-organickým krmivem pro psy na světě, které je samo o sobě certifikováno jako superpotravina a změnilo životy mnoha psů. 

O potravinách ROCKSTER  se říká, že jsou „víc než jen jídlo“. Jde o jediné bio krmivo na světě certifikované jako superpotravina , které změnilo životy a zlepšilo zdraví mnoha psů. Psi všech plemen a věků, kteří zkusili jíst toto krmivo, zažili stejnou reakci jako majitelův pes Rockster  , když se ze starého psa změnil na mladého čtyřnožce.  

V Evropě je uznáván jako "nejlepší z nejlepších " a nabízí majitelům psů možnost krmit kompletními a udržitelnými biopotravinami nejvyšší úrovně. 

 • Bylo použito nejméně 80 % masa v kvalitě pro lidskou spotřebu. Pouze svalovina a důležité vnitřní orgány zvířat jsou bez jakéhokoli kontaktu s antibiotiky, růstovými hormony, chemikáliemi nebo steroidy. 
 • Kromě masa je zde promyšlená kombinace superpotravinových ingrediencí , jako je spirulina, quinoa, batáty, rakytník, borůvky, brusinky, chia semínka a mušle zelené. ROCKSTER  používá tyto ingredience místo plnidel, jako jsou obiloviny, rýže a čočka.
 • Každá receptura obsahuje inulin z fermentovaného bio topinamburu - přírodní prebiotikum, které podporuje vstřebávání živin v trávicím traktu a podporuje střevní mikrobiom. 
 • Potraviny ROCKSTER  neobsahují žádná plniva, masové pasty, produkty nevhodné k lidské spotřebě ani jiné druhy odpadu. Výrobky velmi dobře voní a chutnají.
 • Pro psy náchylné k alergiím existují monoproteinové verze bez rizika kontaminace jinými zdroji bílkovin a přísadami nebo chemikáliemi. 
 • Superpotravina ROCKSTER se po vložení surovin do plechovky šetrně vaří při nízké teplotě, analogicky k metodě vaření sous-vide .  Toto vaření bez vystavení kyslíku je revoluční způsob, jak maximalizovat zachování živin. 
 • Žádná zrna, plniva, chemikálie nebo nekvalitní přísady, bez GMO.
 • 100% průhlednost – přesně ukazuje, kolik a co je v potravině.
 • Chuť pochází pouze z přírodních surovin - žádné přísady, aromata, přidané cukry nebo sůl.
 • Všechny obaly neobsahují BPA (Bisfenol A).
 • Výroba je uhlíkově neutrální.

ROCKSTER je certifikován v Německu nejpřísnějším regulátorem biopotravin v Evropě.

Krmivo ROCKSTER  doporučuje velký milovník psů Jeho královská Výsost Michael vévoda z Kentu - prezident Kennel Club v Anglii. ROCKSTER je nyní podáván psům jak  palácích, tak v pečovatelských centrech. 

Cena

129130
1129130
SoG Front
Akce Novinka
189 Kč –31 %
129 Kč

  Cíleně vytvořeno na   PRO PODPORU ZDRAVÝCH KLOUBŮ A CHRUPAVKY    Krmivo obsahuje 86 % divoké zvěřiny Rockster, vychvalovaný jako „více než jen jídlo“, je jediným...

Kód: 810
BDC
Akce Novinka
189 Kč –31 %
129 Kč

  Cíleně vytvořeno na  PODPORU ZRAKU A ZDRAVÉHO IMUNITNÍHO SYSTÉMU      Krmivo obsahuje 82 % bio hovězího masa. Rockster, vychvalovaný jako „více než jen jídlo“, je jediným...

Kód: 811
HaE Front
Akce Novinka
189 Kč –31 %
129 Kč

  Cíleně vytvořeno na    PODPORU ZDRAVÉHO IMUNITNÍHO SYSTÉMU      Krmivo obsahuje 86 % králíka z volného výběhu. Rockster, vychvalovaný jako „více než jen jídlo“, je...

Kód: 812
SR Front
Akce Novinka
189 Kč –31 %
129 Kč

  Cíleně vytvořeno na  PODPORU FUNKCE JATER A ZDRAVÉHO IMUNITNÍHO SYSTÉMU      Krmivo obsahuje 84 % jehněčího krmeného trávou Rockster, vychvalovaný jako „více než jen...

Kód: 813
BoaF Front
Akce Novinka
189 Kč –31 %
129 Kč

  Cíleně vytvořeno na  PODPORU ZDRAVÝCH VLASŮ A POKOŽKY    Krmivo obsahuje  80,5 % bio-organického kuřecího a krůtího masa Rockster, vychvalovaný jako „více než jen...

Kód: 807
FD Front (1)
Akce Novinka
189 Kč –31 %
129 Kč

  Cíleně vytvořeno na   NA PODPORU BUNĚČNÉ REGENERACE   Krmivo obsahuje 82,5 % bio lososa Rockster, vychvalovaný jako „více než jen jídlo“, je jediným bio-organickým...

Kód: 809
6 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

Zpět do obchodu