O nás

Ahoj,
jmenuji se Danny a jsem argentinská doga. Tento e-shop vznikl jenom díky mně.

Narodil jsem se 17.04.2007 na hranicích Čech a Slovenska, bohužel s velkou vadou ocásku. Tam, kde jsem se narodil, mě chtěli poslat do psího nebe, protože zjistili, že o mne nikdo nemá zájem a ze svých sourozenců jsem zůstal poslední.

Dva dny před tím, než mě chtěli poslat do psího nebe, si pro mne přijel můj nový páníček Milan a odvezl mě do mého nového domova do Brna.

Po příjezdu domů, mě Milan vzal k lékaři, aby mě prohlédl, zda jsem v pořádku. Nejspíš jsem nebyl, protože si mě tam pan doktor musel nechat.

Když si pro mě můj páníček Milan druhý den přišel, tak jsem prý vypadal jako po autonehodě. Přišel jsem o svůj nemocný ocásek a vyoperovali mi kýlu. Než si mě páníček odvezl zpátky domů, tak mu pan doktor sdělil, že mu radost na tomto světě nebudu dělat více než 2 roky, jelikož kvůli mému nemocnému ocásku můžu mít nějaké závažnější potíže páteře.

Řeknu Vám tajemství, 14 let jsem byl Milanův nejlepší kamarád.

Už od štěněte jsem trpěl na vážné alergie. Měl jsem boláky po celém těle. Kam jsem dosáhl tlapkou, tam jsem se škrabal a kam tlamou, tam sem si vykousával boláky do krve.

Milan se mnou jezdil po všech lékařích, zkoušeli na mne prášky, injekce proti škrábání a další různé testy, aby zjistili, na co jsem alergický. Zkoušel jsem různé granule, ale nic nepomáhalo. Naopak, můj zdravotní stav se stále zhoršoval.

V roce 2014 páníček našel na internetu diskuzi, kde jiní páníčci z Velké Británie řešili stejný problém, jako jsem měl já. Všichni do jednoho jednoznačně doporučovali granule EDEN bez obilovin. Páníček měl radost z toho, že je nějaká naděje na moje zdravotní zlepšení. Po telefonickém rozhovoru s Paulem, zakladatelem EDEN HOLISTIK, přišlo zklamání. Dozvěděl se od Paula, že nelze poslat 1 nebo 2 pytle granulí, ale pouze celou paletu. Po několika dnech přemýšlení a pohledu na moji utrápenou tvář, se Milan rozhodl, objednat celou paletu s tím, že to nějak dopadne, a zkusí to nabídnout i jiným páníčkům pro své čtyřnohé kamarády.

To byl ten šťastný moment mého příběhu.

Když jsem začal jíst granule EDEN, páníček začal pozorovat velké zlepšení mého zdravotního stavu, a já se začal cítit mnohem lépe. Přestal jsem si vykusovat a rozškrabávat boláky do krve a začala se mi zlepšovat srst a svědivá kůže. Do několika týdnů jsme rozprodali celou paletu a chodili zpětné ohlasy o tom, jak granule EDEN pomohly dalším čtyřnohým kamarádům.

Po velkém úspěchu užívání granulí EDEN, se Milan rozhodl, že objedná pro mne a ostatní pejsky, dokonce i pro kočičky, další paletu.

Při objednání třetí palety z Velké Británie Paul nabídl Milanovi, zda by nechtěl být distributor granulí EDEN pro Českou republiku.

A díky Milanovi a jeho odvaze jsou EDEN granule v České republice.

V roce 2021 jsem odešel po 14 letech krásného života do psího nebe a jsem Milanovi vděčný za to, že mi dal možnost prožít tento psí život s ním. Samozřejmě mu je po mně smutno, tak se rozhodl, pomoct dalšímu pejskovi se smutným osudem. Milan uviděl inzerát, že někdo zdarma nabízí štěně argentinské dogy a bylo hned jasné, že něco není v pořádku, tak se na štěně jel podívat. A jak předpokládal, štěně bylo zavřené v kleci, vystrašené, bez očkování a bez možnosti běhat venku.

Bylo rozhodnuto. Milan si pejska odvezl domů a dal mu jméno Marko von EDEN :)

Marko je teď naprosto šťastný pes, ale to už je jiný příběh, který Vám třeba někdy poví on sám.

Moc děkuji, že jste se dostali až sem a věřte, nebo ne, tento příběh se opravdu stal.

To Vám přísahám na psí uši a kočičí svědomí.

Moc bych si přál, aby se měli všichni pejsci stejně dobře jako já.

DANNY

Zpět do obchodu