4 hodnocení

Šťavnaté polovlhké granule Losos a Křepelka 10kg

Dovolte nám představit naši nejnovější a exkluzivní novinku šťavnaté polovlhké granule Losos & Křepelka.

 Tento recept může být skvělou volbou pro psy s alergiemi, s našimi pečlivě vybranými novými proteiny z lososa, křepelky, vepřových jater a zvěřiny. Losos i křepelka mají vynikající vlastnosti pro zdraví kůže a srsti. Křepelka je bohatá na vitamín E, který podporuje zdravou kůži, zatímco losos je skvělým zdrojem omega 3, který pomáhá udržovat srst vašeho psa lesklou a zdravou. 

 

Skladem
Kód: 122
Značka: Eden
2 249 Kč 2 008,04 Kč bez DPH
Kategorie: PSI
Hmotnost: 10kg
? Věk pejska:
Formulováno bez obilovin a lepku
Zdraví kostí
Lesklý kabát s lososovým olejem
Měkčí granule
 
Šťavnaté polovlhké granule Losos & Křepelka byl vytvořen odborníkem na výživu, aby vašemu mazlíčkovi přinesl optimální poměr masa, ovoce, zeleniny, vitamínů a minerálů a vytvořil přirozeně kompletní krmivo, které mu pomůže prospívat.

Losos & Quail Semi-Moist je měkčí granule, která vašemu psovi poskytne měkčí a šťavnatější skus. Tato řada je vhodná pro dospělé a starší psy.

Složení: 

26 % losos (sušený), 21 % křepelka (mražená), rostlinný glycerin, batáty, 6 % vepřový tuk, 5 % zvěřina (mražená), vojtěška, 2 % vepřová játra (mražená), tapioka, cizrna, dýně, jablko, ostružina, celer, čekanka, 0,03 % glukosamin, 0,033 % methylsulfonylmethan (MSM), 0,02 % chondroitin sulfát

 

Analytické složky: 

Metabolizovatelná energie: 330 kCal/100 g
Celkový obsah zvířat: 60 %

Hrubý protein 24%, Hrubý tuk 14%, Vlhkost 18%, Hrubá vláknina 2%, Hrubý popel 9,9%, Omega 6 1,2%, Omega 3 0,9%, Vápník 1,7%, Fosfor 1,0%

 

Nutriční přísady: 

Vitamin A 18000 IU, Vitamin D3 1800 IU, Vitamin E 150 mg, Taurin 1000 mg

 

Stopové prvky: 

Zinek (chelát hydrátu aminokyselin zinku) 50 mg, mangan (hydrát chelátu aminokyselin) 10 mg, měď (chelát hydrátu aminokyselin měďnatý) 9 mg, jód (bezvodý jodičnan vápenatý) 0,5 mg, selen (selenizované 2. mg 

 Eden vybral ty nejlepší ingredience, včetně výběru mraženého masa. To nám umožnilo získávat kvalitní ingredience a udržovat je čerstvé, aby se zachovaly přirozené živiny v syrovém mase, které váš pes vstřebá. Máme ručně sbíranou řadu ovoce a zeleniny, včetně dýně, jablka, ostružiny a celeru, a výběr doplňků, včetně glukosaminu, MSM a chondroitinu, které pomáhají s podporou kloubů.

Tato receptura je součástí řady produktů Eden, které jsou přirozeně kompletní, optimalizují nutriční obsah a podporují zdraví a pohodu vašeho mazlíčka.

 

Dávkování:

 
 
 
 

HRAČKA

66 g DENNĚ *
 

MALÝ

218 g DENNĚ *
 

STŘEDNÍ

368 g DENNĚ *
 

VELKÝ

617 g DENNĚ *
  

Každý mazlíček je jiný a bude mít své vlastní individuální, normální tělesné rozměry, takže následující by měly být brány pouze jako vodítko. Mladí a dospívající mazlíčci nebudou vždy růst úměrně a mohou se stát přirozeně štíhlými, když procházejí růstovými skoky, než jsou schopni se naplnit. Pokud máte nějaké obavy nebo obavy ohledně hmotnosti vašeho mazlíčka, měli byste vyhledat radu veterináře.

* Pouze ilustrativní příklady

 
 
                                                                                                                                                                                                                                                       .

 

 

  

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
AF Avatar autora super 30.1.2024 11:16
Super nejlepší granule na svete.

Eden holistické jídlo pro psy 


Jako rodinná firma chápeme, že psi a kočky nejsou jen domácí mazlíčci, ale jsou součástí naší rodiny. Sdílíme a vytváříme s nimi vzpomínky, které vydrží na celý život, a tady v Edenu jim chceme pomoci být déle součástí vaší rodiny.

Snažíme se, aby se domácím mazlíčkům dařilo, a děláme to podporou zdraví zvířat prostřednictvím výživy. Krmiva Eden Holistic Pet Foods byla vytvořena a vyvinuta ve spolupráci s odborníky na výživu a v souladu se standardy FEDIAF, aby bylo dosaženo optimálního poměru masa a ryb k ovoci, zelenině, bylinkám, minerálům a rostlinným látkám, a tak vytvořit nutričně vyvážené přírodní krmivo pro domácí mazlíčky a přitom být naprosto dráždivé.

Naši mazlíčci se na nás spoléhají, že za ně uděláme ta nejlepší rozhodnutí, a jedním z nejlepších a nejdůležitějších rozhodnutí, které můžete jako majitel zvířete udělat, je to, jaké jídlo je pohání.

Zpět do obchodu