Proč Eden

Snažíme se, aby se mazlíčkům dařilo

Jako rodinná firma chápeme, že psi a kočky nejsou jen domácí mazlíčci, ale jsou součástí naší rodiny. Sdílíme a vytváříme s nimi vzpomínky, které vydrží na celý život, a tady v Edenu jim chceme pomoci být déle součástí vaší rodiny.
Snažíme se, aby se domácím mazlíčkům dařilo, a děláme to podporou zdraví zvířat prostřednictvím výživy. Krmiva Eden Holistic Pet Foods byla vytvořena a vyvinuta ve spolupráci s odborníky na výživu a v souladu se standardy FEDIAF, aby bylo dosaženo optimálního poměru masa a ryb k ovoci, zelenině, bylinkám, minerálům a rostlinným látkám, a tak vytvořit nutričně vyvážené přírodní krmivo pro domácí mazlíčky a přitom být naprosto dráždivé.
Naši mazlíčci se na nás spoléhají, že za ně uděláme ta nejlepší rozhodnutí, a jedním z nejlepších a nejdůležitějších rozhodnutí, které můžete jako majitel zvířete udělat, je to, jaké jídlo je pohání.

JSME 100% NADŠENÍ PRO ZDRAVÍ A VÝŽIVU ZVÍŘAT

Krmivo Eden Holistic Pet Foods bylo inspirováno a vytvořeno po návštěvě veterináře, protože majitelé společnosti Eden zdůraznili, jak zdraví a pohoda jejich mazlíčků úzce souvisí s kvalitou a kombinací přísad v mnoha značkách krmiva pro psy. Paul, vystudovaný odborník na výživu, a Carol Conquest byli jednomyslní ve svém odhodlání najít krmivo, které kombinuje vysoké množství čerstvého, kvalitního masa se správnou kombinací ovoce, zeleniny a rostlinných látek, aby jejich mazlíčkům poskytlo přirozeně kompletní krmivo pro optimální výživu. . Protože se jim na trhu nepodařilo najít produkt, který by splňoval jejich požadavky, a nebyli ochotni se spokojit s ničím menším než tím nejlepším pro jejich mazlíčky, vytvořili svůj první recept Original Cuisine a Eden Holistic Pet Foods se zrodily.

PŘÍRODNÍ INGREDIENCE

Kvalita našich surovin je to, co nás odlišuje od ostatních značek krmiv pro domácí mazlíčky. Velká část živin obsažených v našich potravinách je poskytována přirozeně prostřednictvím vysoce kvalitních surovin pocházejících z důvěryhodných farem a rybářství. Jiné značky krmiv pro domácí zvířata mohou potřebovat doplnit vyšší hladiny těchto základních živin, aby dosáhly minimálních úrovní, aby mohly být klasifikovány jako kompletní krmivo, protože složky, které používají, nemusí být přirozeně dostatečné.

SYROVÉ BEZ ROZMRAZOVÁNÍ

Eden zůstal co nejblíže stravě předků, jak jen to šlo, a vytvořil granule, které obsahují stejné živiny jako syrové krmení, ale s pohodlím kousků granulí. Eden je perfektní volbou pro rodiny, které chtějí krmit svého psa to nejlepší, aniž by se museli starat o vytvoření nutričně vyváženého krmiva. Místo toho si můžete být jisti, že svému mazlíčkovi dáváte to nejlepší od sáčku po misku. Toto je syrové bez rozmrazení.

VYRÁBĚJTE PRVOTŘÍDNÍ VYSOCE KVALITNÍ POTRAVINY

Vyrábíme potraviny, které jsou přirozeně kompletní a poskytují optimální výživu. Výběr pouze toho nejlepšího masa a ryb pocházejících z důvěryhodných farem a rybářství, které poskytují vynikající příběhy o původu a sledovatelnosti.

Ručně vybrané ovoce, zelenina, bylinky a minerály jsou složeny do mixovací nádoby. Ingredience jsou poté jemně vařeny v páře při nízkých teplotách, aby se zachovaly kritické živiny obsažené v surovinách, což umožňuje plnější aroma a chutnost, vyšší stravitelnost a rychlejší nutriční absorpci.

POCTIVOST

Chceme pomoci vzdělávat majitele domácích mazlíčků o zdraví a výživě a nejlepší místo, kde začít, je s přísadami. V Edenu otevřeně uvádíme všechny naše ingredience, abychom vám pomohli učinit správná rozhodnutí pro vašeho mazlíčka a přesně věděli, jaké jídlo se dostalo do misky vašeho mazlíčka. Nikdy nevytváříme zavádějící obaly ani nepoužíváme obrázky ingrediencí, které neodpovídají tomu, co je uvnitř jídla, a snažíme se být vždy transparentní při jakýchkoli změnách a aktualizacích receptů.

RODINNÁ SPOLEČNOST, BRITSKÁ SPOLEČNOST

Eden se v průběhu let rozrostl z týmu manželů a manželek na prosperující kancelář a sklad ve venkovském hrabství Staffordshire. Vytváření pracovních míst pro místní lidi s příležitostmi ke školení a rozvoji nových dovedností v prosperujícím podniku. Celý tým Edens je zapálený pro domácí mazlíčky a naše mazlíčky máme pravidelně v kanceláři, aby nám všem připomínali radost, kterou šťastný mazlíček přináší do našich životů. To je důvod, proč zůstáváme věrni naší filozofii, a to zaručuje, že naše rozhodnutí vždy podporují domácí mazlíčky prostřednictvím jejich stravy a majitele prostřednictvím vzdělávání. Nikdy neslevíme z kvality našich surovin ani z úrovně péče o zákazníky, kterou poskytujeme, spokojenost našich zákazníků a jejich mazlíčků je naší prioritou číslo jedna.

PODPĚRA, PODPORA

Dlužíte svému mazlíčkovi, aby dostal správné jídlo, ale nebojte se, jsme tu, abychom vám pomohli. Od našeho interního výživového poradenství, které vás podpoří na vaší cestě Eden, ať už se jedná o novou cestu nebo již existující cestu, až po naše facebookové fórum pro širší rodinu, získejte tipy a recenze od naší komunity v Edenu. Jsme tu všichni, abychom vám a vašemu mazlíčkovi pomohli na cestě ke zdravějšímu životnímu stylu.

Udržitelný

Všechny naše použité ingredience pocházejí z udržitelných a odpovědných zdrojů, přičemž co nejvíce pochází z Velké Británie z důvěryhodných farem a rybářství.

Neustále pracujeme na tom, abychom se stali šetrnějšími k životnímu prostředí, přecházíme z plastů z jednoho zdroje na recyklovatelné, používáme menší krabice, které maximalizují prostor v dodávce, přinášíme papírovou pásku k utěsnění našich balíků a používáme stroj na balení palet, abychom snížili množství obalů na každé zásilce. . Každý krok, který uděláme (jakkoli malý), přispívá ke snížení našeho otisku uhlíkové tlapky.

„Každý krok, který uděláme (jakkoli malý), přispívá ke snížení naší uhlíkové tlapky“

Zpět do obchodu