Neohodnoceno

Pásky z hmyzu 100g

Obzvláště hrdí jsme na naše pochutiny vyrobené z larev hmyzu, které jsou na trhu jedinečné.

Naše žvýkací proužky vypadají jako maso, chutnají minimálně stejně lahodně, ale skládají se výhradně ze zdravých larev hmyzu černého vojáka. A to pouze z čerstvých larev hmyzu a ne jen malého procenta larev hmyzu nebo ještě hůře z hmyzí moučky.

Svačiny voní lahodně po oříšcích a každý pes je rád pojídá.

Skladem
Kód: 858
99 Kč 88,39 Kč bez DPH
Kategorie: Pamlsky pro psy
? Věk pejska:

Pečlivě vybrané larvy hmyzu jsou chovány ve speciálních farmách. Larvy se živí především zbytky potravy, nespotřebovávají téměř žádnou vodu a rostou během několika dní. Larvy jsou rozdrceny a tvarovány a poté jemně sušeny na vzduchu. To je vše. Nepoužíváme žádné přísady, konzervanty, hmyzí moučku ani jiná plniva. Naše technologie sušení na vzduchu je moderní interpretací staletí starých technik konzervace masa.

Hmyzí larvy obsahují kvalitní bílkoviny, vysoký podíl nenasycených mastných kyselin, vitamíny a minerály jako měď, železo, hořčík, mangan, selen a zinek. Jsou tedy dobrými dodavateli živin, výživnými a zdravými. A vysoce kvalitní aminokyselinové složení hmyzího proteinu je optimální zejména pro psy a někdy je lepší než maso.

S touto lahodnou a zdravou svačinkou můžete svého psa hýčkat a chránit životní prostředí, protože se dá vyrobit s podstatně méně energie než masné výrobky.

Složení
98% larvy černé mouchy, 2% guarová semínka.
Doplňkové krmivo pro psy.

Analytické složky
Bílkoviny - 39,5 %
Hrubý tuk - 19,3 %
Vlhkost - 12 %
Hrubý popel - 8,1 %
Hrubá vláknina - 6,8 %

Všechny naše produkty jsou dodávány v praktickém, znovu uzavíratelném sáčku. Skladujte pouze v chladu a suchu, chraňte před přímým slunečním zářením!

Krmný návod
Jako odměna nebo svačina mezi jídly. Podle potřeby snižte množství jídla. Vždy zajistěte čerstvou a čistou pitnou vodu. Skladujte na chladném a suchém místě. Nevhodné pro psy do 3 měsíců.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Čerstvé a přírodní suroviny...

Sana znamená zdravé, proto používáme pouze čerstvé, přírodní a nezpracované suroviny, jako je čerstvé maso, na živiny bohaté čerstvé vnitřnosti, zdravé čerstvé ovoce a zelenina a také vysoce kvalitní oleje přímo z produkce lidských potravin. V našem psím krmivu a pochutinách najdete:

· Čerstvé maso a vnitřnosti
· Čerstvá zelenina
· Čerstvé ovoce
· Vysoce kvalitní oleje
· Vysoce kvalitní přírodní minerály

Důsledně nepoužíváme žádné přísady. Výsledkem je, že naše produkty mají vysokou hustotu životně důležitých látek přímo z originálních ingrediencí pro dlouhý a zdravý psí život. Vyvinuto ve spolupráci s veterináři a vyrobeno s láskou.


Kolik jídla na 1 kilo suché menu

Pro zdravé psy a šťastné lidi... a spokojené majitele

 

SANA Dog představuje přirozenou a druhově vhodnou výživu pro psy vyrobenou z čerstvých a vysoce kvalitních surovin, jako je čerstvé maso a ryby, zdravé vnitřnosti, čerstvá zelenina a ovoce, stejně jako vysoce kvalitní oleje a přírodní minerály.

Stejně tak nabízíme udržitelné bezmasé produkty vyrobené ze zeleniny a larev hmyzu, které vypadají jako maso a jsou psy vysoce přijímány. Důsledně se vyhýbáme nekvalitním surovinám, jako jsou živočišné a masové moučky, obiloviny, plniva, umělé vitamíny nebo konzervanty, a důsledně se vyhýbáme i průmyslovým procesům, jako je extruze nebo lisování za studena, které výrazně snižují obsah živin v původních surovinách.


Zpět do obchodu