Neohodnoceno

MOVEMENT - INTENZIVNÍ VÝŽIVA PRO KLOUBY A POHYB PRO PSY

MOVEMENT - INTENZIVNÍ VÝŽIVA PRO KLOUBY A POHYB PRO PSY

Varianta
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Skladem Zvolte variantu
Kód: 576/1KG 576/1-5 576/200 Zvolte variantu
Značka: Pharma
2 247 Kč 3 247 Kč 497 Kč od 497 Kč 2 006,25 Kč bez DPH 2 899,11 Kč bez DPH 443,75 Kč bez DPH od 443,75 Kč bez DPH
Kategorie: PSI
Hmotnost: 1,5kg, 0,2kg, 1kg

Popis

To nejlepší pro zdravý a přirozený pohyb psů v jednom mixu. 

Neobsahuje CBD

  • řeší příčinu problému, ne pouze důsledek
  • vyživuje chrupavku, tkáně, vaziva i šlachy
  • podporuje tvorbu kloubních tekutin
  • regeneruje klouby
  • zpevňuje pohybový aparát
  • vysoká vstřebatelnost a účinnost
  • vhodné při krmení granulemi i BARF
  • vyhovuje pravidlům antidopingovky IFFS
 

Hydrolyzovaný kolagen je základní stavební hmotou šlach, chrupavek, vaziva a tkání. Zpevňuje celé tělo a podporuje přirozený vývoj kloubů. Hydrolyzovaná forma má mnohonásobně vyšší účinnost proti klasickému kolagenu.
Glukosamin sulfát se přirozeně vyskytuje v kloubní chrupavce. Společně s kolagenem se stará o pružnou hmotu chrupavky. Díky tomu se klouby a kosti tolik neopotřebovávají.
Žraločí chrupavka udržuje vysokou kvalitu kloubů, šlach, kostí a zubů. Kromě toho podporuje funkci nervových přenosů a činnost svalů.
Chondroitin sulfát se stará o regeneraci kloubů a chrupavek. Zvyšuje pohyblivost kloubů a udržuje jejich pružnost. Jeho účinnost se zvyšuje s vitamínem C, který posiluje imunitu a podílí se celé řadě procesů v těle zvířete.
MSM je sloučenina obsahující síru, která se běžně vyskytuje zelenině, ovoci nebo obilí. Síra je klíčová při mnoha tělesných funkcích a při obnově zdravé tkáně. Pomáhá také detoxikovat těžké kovy z těla a napomáhá zdravým funkcím jater. Pro klouby je důležitá pro správné začlenění kolagenu v chrupavkách. MSM působí proti bolestivosti kloubů - pro psa jde o přirozené analgetikum. Přispívá k odbourání poškozené tkáně. Příznivě též působí na kůži, srst a drápky.

 

Dávkování: 

Na každých 10 kg hmotnosti psa  / 0,5-1 g směsi / den. Smíchejte s krmivem. Směs má nahořklou chuť, můžete přidat olej pro dochucení. Přípravek užívejte v cyklech: po 3 měsících užívání následuje 1 měsíc pauza. Užívejte až od 6 měsíců věku psa.


Složení směsi: glukosamin sulfát 40 %, hydrolyzovaný hovězí kolagen 27 %, MSM 16 %, chondroitin sulfát 10 %, vitamin C 4 %, žraločí chrupavka 3 %.

Skladujte v dobře uzavíratelném obalu bez dopadu slunečních paprsků, v chladu a suchu.

Spotřebujte do data uvedeného na spodní straně obalu.
Vyrobeno v České republice 
Baleno do ekologických obalů

 
Vyberte si z více velikostí balení.

Vytvořili jsme komplexní mix pro kloubní výživu vašich psů. Ty nejfunkčnější suroviny v ideálním poměru se postarají o výživu, regeneraci a posílení pohybového aparátu. Podpořte zdravý pohyb vašeho čtyřnožce, abyste toho spolu zažili co nejvíc.

Upozorňujeme, že ani nejlepší výživa a doplňky neochrání psa před nezodpovědným přetěžováním. Mějte na paměti zdraví vašeho parťáka a dopřejte jeho tělu dostatek odpočinku a regenerace.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
 
Zpět do obchodu