Neohodnoceno

Jehněčí sušené na vzduchu 5Kg

Naše jemně na vzduchu sušené jehněčí menu je jídlo, které je vhodné zejména pro alergiky a citlivé psy. Skládá se z 80 % jehněčího masa a drobů v kombinaci s čerstvou zeleninou a lahodným ovocem. Doplněno o cenné, přírodní minerály a hodnotný lososový olej.

Doplňkové krmivo je vhodnou alternativou pro krátkodobou výživu psů na cestách nebo výletech a všude tam, kde je skladování a příprava syrového krmiva problematická.

 

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 852
2 499 Kč 2 231,25 Kč bez DPH
Kategorie: Sušený Barf
? Věk pejska:
Položka byla vyprodána…
sanadog mockup air dried lamb
Novinka Tip

Pro naši na vzduchu sušenou jehněčí recepturu používáme pouze čerstvé suroviny vlastní produkce. Základ tohoto menu tvoří vysoce kvalitní jehněčí maso a jehněčí droby. Doplněno křupavými batáty, mrkví, mladým hráškem, čerstvými jablky, brokolicí a borůvkami, lososovým olejem, šípky, mořskými řasami, moukou z mořských řas a pivovarskými kvasnicemi. Krmivo je šetrně sušeno horkým vzduchem a tím si zachovává vysokou nutriční hodnotu a dobrou stravitelnost.  Výsledkem je na vzduchu sušené jídlo plné cenných živin , vitamínů a minerálů přímo z těchto surovin.

Doplňkové krmivo je vhodnou alternativou pro krátkodobou výživu psů na cestách nebo výletech a všude tam, kde je skladování a příprava syrového krmiva problematická.

Složení
80 % jehněčí maso, 5 % batáty, 4 % mrkev, 3,5 % jablka, 2 % hrášek, 2 % špenát, 2 % lososový olej, 0,5 % šípek, 0,5 % mořské řasy, 0,2 % borůvky, 0,2 % pivovarské kvasnice, 0,1 % mouka z mořských řas.
Doplňkové krmivo pro psy.

Analytické složky
bílkoviny 42 %, hrubý tuk 27,5 %, vlhkost 8 %, hrubý popel 6,2 %, hrubá vláknina 2,4 %.

Doporučení ke krmení

Mladý pes do 8 měsíců: cca 3-4 %
Pes do 15 kg: cca 1 - 1,5 %
Pes od 15 kg: cca 1 - 1,5 %

Údaje v % se vztahují k tělesné hmotnosti vašeho psa. Příklad: Pes o hmotnosti 20 kg a doporučené denní dávce 1 % potřebuje 200 g krmiva denně.

Následující hodnoty jsou orientačními hodnotami pro množství krmiva pro normálně aktivní, nekastrované, zdravé psy. Individuální potřeby se však mohou lišit až o 50 % od vypočtených hodnot v závislosti na věku, rase nebo aktivitě. To jsou jen výchozí body pro odhad denního množství jídla.

Výměna krmiva
Vynechejte jídlo (nejlépe večer) a začněte s naším jídlem druhý den.  Prvních 14 dní krmte jediným druhem krmiva, aby si psí žaludek na krmivo zvykl. Po dvou týdnech můžete střídavě krmit různé příchutě.

Příprava
Otevřete sáček, nasypte do misky požadované množství jídla a máte hotovo!
Krmivo není nutné namáčet,
Váš pes by samozřejmě měl mít vždy k dispozici dostatek čerstvé vody.

Skladování
Potraviny skladujte mimo přímé sluneční světlo, teplo a vlhko.
Otevřené sáčky lze snadno znovu uzavřít díky zipovému zámku a vydrží několik týdnů.

 

Jehněčí maso (80 %)
Jehněčí maso obsahuje mnoho důležitých minerálních látek. Zejména železo, zinek a niacin jsou zvláště důležité pro tvorbu buněk a krve. Ty posilují imunitní systém a dodávají energii nervové soustavě. Jehněčí maso je také velmi důležité pro kosti, protože přírodní vitamíny A, C, D, K a B12 posilují metabolismus tvorby kostí.Batáty (5 %)
Podle americké neziskové organizace Center for Science in the Public Interest (CSPI) jsou batáty považovány za nejzdravější zeleninu ze všech. Největší předností batátů je vysoký obsah fytochemikálií, které chrání před volnými radikály. Jsou zdrojem minerálů a vitamínů a obsahují spoustu kvalitní vlákniny.Mrkev (4 %)
Kromě energie, vlákniny a nízkých kalorií je mrkev zdravá, protože je výborným zdrojem vitamínů a minerálů. Za zmínku zde stojí zejména vitamín A a biotin. Mrkev je bohatá na beta-karoten, který se v těle přeměňuje na vitamín A.Jablko (3,5 %)
Jablka jsou vhodná pro zdravou výživu, protože obsahují mnoho vitamínů, minerálů a stopových prvků jako draslík, vápník, vitamíny skupiny B, vitamín C, vitamín E, kyselinu listovou, pektiny a polyfenoly.Hrách (2 %)
Hrách obsahuje mnoho vitamínů. Kromě betakarotenu je hrášek obzvláště bohatý na vitamíny skupiny B a obsahuje také vitamín C. Hrášek boduje i minerály: hořčík, železo, vápník a zinek z něj dělají obzvlášť zdravou zeleninovou přílohu.Špenát (2 %)
Špenát je nízkokalorická zelenina, která je bohatá na vitamíny skupiny B a vitamín C a má také vysoký obsah beta-karotenu. Zelená listová zelenina dodává tělu také minerály draslík, vápník, hořčík a železo.Lososový olej (1,9 %)
Lososový olej je významným dodavatelem mastných kyselin, který zajišťuje zejména dostatečné množství omega-3 a omega-6 mastných kyselin. Přidání lososového oleje může mít některé zásadní účinky, které vašemu chlupatému příteli zajistí dlouhý a zdravý život, jako je lepší srst nebo rychlejší hojení kožních onemocnění.Šípek (0,5 %)
Šípky obsahují kromě vitamínu C také četné další složky, které mají pozitivní vliv na zdraví. Patří sem: ovocné kyseliny, silice, pektiny, třísloviny, oxid křemičitý, antioxidanty lykopen a flavonoidy, vitamíny provitamin A, vitamín B1 a B2 a také vitamín E, minerální látky zinek, měď, sodík, fosfor, železo, vápník a hořčík.Zvápenatělá mořská řasa (0,5 %)
Zvápenatělá mořská řasa se skládá z usazenin červených řas. Obsahuje převážně uhličitan vápenatý, dále uhličitan hořečnatý a stopové prvky (bór, jód, oxid křemičitý) a zabraňuje tak nedostatku minerálních látek a stopových prvků. Vysoký obsah vápníku podporuje stabilitu kostí a zubů a vyrovnává přebytek fosforu způsobený krmením masem, který jinak může vést k problémům s ledvinami.

 Borůvky (0,2 %)
Borůvky jsou bohaté na vitamín C, vlákninu a antioxidanty. Mají také méně fruktózy než jiné ovoce, a proto jsou vhodné i pro psy s cukrovkou. Jsou plné vitamínů C, A, B a E a obsahují vysoké množství minerálů, jako je vápník, draslík a fosfor.Pivovarské kvasnice (0,2 %)
Pivovarské kvasnice obsahují spoustu vitamínů a minerálů a jsou také dobrým zdrojem bílkovin. Stimuluje také metabolismus a pomáhá udržovat konstantní hladinu cukru v krvi.Mouka z mořských řas (0,1 %)
Mouka z mořských řas obsahuje mnoho minerálů, jako je zinek a karotenoidy, které podporují metabolismus kůže, pigmentaci srsti, polštářků nosu a tlapek. Aminokyselina lysin, který obsahuje, optimalizuje krmnou hodnotu; Celulóza a mannitol podporují trávení.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Čerstvé a přírodní suroviny...

Sana znamená zdravé, proto používáme pouze čerstvé, přírodní a nezpracované suroviny, jako je čerstvé maso, na živiny bohaté čerstvé vnitřnosti, zdravé čerstvé ovoce a zelenina a také vysoce kvalitní oleje přímo z produkce lidských potravin. V našem psím krmivu a pochutinách najdete:

· Čerstvé maso a vnitřnosti
· Čerstvá zelenina
· Čerstvé ovoce
· Vysoce kvalitní oleje
· Vysoce kvalitní přírodní minerály

Důsledně nepoužíváme žádné přísady. Výsledkem je, že naše produkty mají vysokou hustotu životně důležitých látek přímo z originálních ingrediencí pro dlouhý a zdravý psí život. Vyvinuto ve spolupráci s veterináři a vyrobeno s láskou.


Kolik jídla na 1 kilo suché menu

Pro zdravé psy a šťastné lidi... a spokojené majitele

 

SANA Dog představuje přirozenou a druhově vhodnou výživu pro psy vyrobenou z čerstvých a vysoce kvalitních surovin, jako je čerstvé maso a ryby, zdravé vnitřnosti, čerstvá zelenina a ovoce, stejně jako vysoce kvalitní oleje a přírodní minerály.

Stejně tak nabízíme udržitelné bezmasé produkty vyrobené ze zeleniny a larev hmyzu, které vypadají jako maso a jsou psy vysoce přijímány. Důsledně se vyhýbáme nekvalitním surovinám, jako jsou živočišné a masové moučky, obiloviny, plniva, umělé vitamíny nebo konzervanty, a důsledně se vyhýbáme i průmyslovým procesům, jako je extruze nebo lisování za studena, které výrazně snižují obsah živin v původních surovinách.


Zpět do obchodu