Neohodnoceno

Hovězí plíce 150g

SANADOG hovězí plíce je ideální lehká svačinka pro vašeho psa. Plíce jsou velmi měkké a mohou být bezpečně krmeni psi, jako jsou senioři. 

Skladem
Kód: 894
99 Kč 88,39 Kč bez DPH
Kategorie: Pamlsky pro psy
? Věk pejska:

Hovězí plíce jsou nejen chutné, ale také extrémně zdravé. Hovězí plíce patří mezi vnitřnosti a ve srovnání se svalovinou mají výrazně vyšší obsah živin. Vysoký podíl vitamínů a stopových prvků v hovězích plicích z něj dělá zdravou svačinku mezi jídly.

Naše hovězí plíce jsou vyráběny ve vlastní továrně bez přísad jako je cukr, kukuřice, pšenice, sója, barviva, bělidla, konzervanty, masová moučka, cukr nebo jiná plniva a jsou šetrně sušeny na vzduchu. Naše technologie sušení na vzduchu je moderní interpretací staletí starých technik konzervace masa.

Pečlivě vybrané hovězí plíce pocházejí z místních zdrojů a jsou 100% sledovatelné. Díky našemu šetrnému výrobnímu procesu jsou živiny obsažené v hovězích plicích zachovány a pomáhají vašemu psovi zůstat zdravý a vitální po dlouhou dobu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Čerstvé a přírodní suroviny...

Sana znamená zdravé, proto používáme pouze čerstvé, přírodní a nezpracované suroviny, jako je čerstvé maso, na živiny bohaté čerstvé vnitřnosti, zdravé čerstvé ovoce a zelenina a také vysoce kvalitní oleje přímo z produkce lidských potravin. V našem psím krmivu a pochutinách najdete:

· Čerstvé maso a vnitřnosti
· Čerstvá zelenina
· Čerstvé ovoce
· Vysoce kvalitní oleje
· Vysoce kvalitní přírodní minerály

Důsledně nepoužíváme žádné přísady. Výsledkem je, že naše produkty mají vysokou hustotu životně důležitých látek přímo z originálních ingrediencí pro dlouhý a zdravý psí život. Vyvinuto ve spolupráci s veterináři a vyrobeno s láskou.


Kolik jídla na 1 kilo suché menu

Pro zdravé psy a šťastné lidi... a spokojené majitele

 

SANA Dog představuje přirozenou a druhově vhodnou výživu pro psy vyrobenou z čerstvých a vysoce kvalitních surovin, jako je čerstvé maso a ryby, zdravé vnitřnosti, čerstvá zelenina a ovoce, stejně jako vysoce kvalitní oleje a přírodní minerály.

Stejně tak nabízíme udržitelné bezmasé produkty vyrobené ze zeleniny a larev hmyzu, které vypadají jako maso a jsou psy vysoce přijímány. Důsledně se vyhýbáme nekvalitním surovinám, jako jsou živočišné a masové moučky, obiloviny, plniva, umělé vitamíny nebo konzervanty, a důsledně se vyhýbáme i průmyslovým procesům, jako je extruze nebo lisování za studena, které výrazně snižují obsah živin v původních surovinách.


Zpět do obchodu