Neohodnoceno

Hovězí jícen plochý 350g

SANADOG hovězí jícen, tedy jícen hovězího masa, je čistá svalovina. Tvrdá svalovina je ideální žvýkací svačina. Váš pes se dlouho žvýká a maso je navíc zdravé.

Skladem
Kód: 891
199 Kč 177,68 Kč bez DPH
Kategorie: Pamlsky pro psy
? Věk pejska:

Naše hovězí maso je vyrobeno bez přísad jako je cukr, kukuřice, pšenice, sója, barviva, konzervanty, masová moučka, cukr a další. Naše technologie sušení na vzduchu je moderní interpretací staletí starých technik konzervace masa. Výplně vyrobené v naší vlastní továrně a šetrně vysušené na vzduchu. Zbytky štítné žlázy jsou zcela odstraněny (váš pes by neměl konzumovat žádné hormony štítné žlázy).

Pečlivě vybraný hovězí chřtán pochází z místních zdrojů a je 100% sledovatelný. Díky našemu šetrnému výrobnímu procesu jsou živiny obsažené v hovězích dršťkách zachovány a pomáhají vašemu psovi zůstat zdravý a vitální po dlouhou dobu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Čerstvé a přírodní suroviny...

Sana znamená zdravé, proto používáme pouze čerstvé, přírodní a nezpracované suroviny, jako je čerstvé maso, na živiny bohaté čerstvé vnitřnosti, zdravé čerstvé ovoce a zelenina a také vysoce kvalitní oleje přímo z produkce lidských potravin. V našem psím krmivu a pochutinách najdete:

· Čerstvé maso a vnitřnosti
· Čerstvá zelenina
· Čerstvé ovoce
· Vysoce kvalitní oleje
· Vysoce kvalitní přírodní minerály

Důsledně nepoužíváme žádné přísady. Výsledkem je, že naše produkty mají vysokou hustotu životně důležitých látek přímo z originálních ingrediencí pro dlouhý a zdravý psí život. Vyvinuto ve spolupráci s veterináři a vyrobeno s láskou.


Kolik jídla na 1 kilo suché menu

Pro zdravé psy a šťastné lidi... a spokojené majitele

 

SANA Dog představuje přirozenou a druhově vhodnou výživu pro psy vyrobenou z čerstvých a vysoce kvalitních surovin, jako je čerstvé maso a ryby, zdravé vnitřnosti, čerstvá zelenina a ovoce, stejně jako vysoce kvalitní oleje a přírodní minerály.

Stejně tak nabízíme udržitelné bezmasé produkty vyrobené ze zeleniny a larev hmyzu, které vypadají jako maso a jsou psy vysoce přijímány. Důsledně se vyhýbáme nekvalitním surovinám, jako jsou živočišné a masové moučky, obiloviny, plniva, umělé vitamíny nebo konzervanty, a důsledně se vyhýbáme i průmyslovým procesům, jako je extruze nebo lisování za studena, které výrazně snižují obsah živin v původních surovinách.


Zpět do obchodu