Doprava zdarma

Eden rybí kuchyně 12 kg – velké granule

LososSleďBílá ryba

Vhodné pro dospělé a starší psy

Skladem, odesíláme ihned

2 549 Kč
 ks
KÓD: PUI0012KAGSDEPF

Základní informace

Naše volba číslo jedna pro psy s citlivým zažíváním. Ideální kombinace skotského lososa a severoatlantického sledě, včetně sezónně dostupné tresky, tresky skvrnité, štikozubce, platýse a tresky aljašské "v závislosti na denním úlovku“. Rybí Receptura (Fish Cuisine) má jeden zdroj bílkovin, který je šetrnější trávení a zároveň dodává všechny základní živiny, které váš pes potřebuje.

Rybí receptura nabízí vyvážené kompletní vysoko proteinové jídlo obsahující "super potraviny" Spirulinu a slávku zelenoústou, zcela bez obilovin a lepku.

Přirozené protizánětlivé vlastnosti ryb jsou ideální pro psy se:

  • záněty kloubů kvůli artritidě a podobnými problémy
  • ideální pro závodní/agility psy jako preventivní/ podporující opatření
    (nejlépe doporučujeme v kombinaci s Eden Joint Support)
  • výborné při problémech se "svědivou kůží" po krmení jídly s obsahem obilovin
  • ideální pro psy a přecitlivělým zažíváním
    (nejlépe doporučujeme v kombinaci s Eden Digestive Support - Eden Podpora Zažívání)

Syrové ingredience jsou jemně vařené v páře při zhruba 90° C. Tímto způsobem vzniká velice dobře stravitelné jídlo, které si uchovává svoji přirozenou kvalitu. Po vychladnutí jsou následně přidány stopové prvky a vitamíny tak, aby přesně splňovaly tabulková čísla, která uvádíme ve složení.

Eden rybí receptura - velké granule

Ryby jsou velmi dobře známé pro svůj příznívý vliv na zdraví. Příznivě ovlivňují srdce, mozek a také obsahují protizánětlivé složky, které podporují kloubní mobilitu. Obzvláště tučné ryby jsou bohaté na omega-3 mastné kyseliny eikosapentaneovou (EPA) a dokosahexaenovou (DHA).

EPA zlepšuje propustnost buněčných membrán a zajišťuje tak přívod a odvod výživných látek z buněk a tím správnou buněčnou edezvu a funkci mozku. Epa se v těle také přeměňuje na do skupiny hormonům podobných látek zvaných eikosanoidy. Tyto látky ovlivňují širokou škálu fyzických procesů v těle a mají vliv na kardiovaskulární zdraví, zánětlivé reakce a imunitní system.

DHA je nejčastěji se vyskytující omega-3 mastná kyselina v mozku a sítnici, a je nezbytně důležitá pro správnou strukturu a funkci nervového systému a mozku.

Ladění detailů při výrobě jídla je něco čím jsme posedlí. Originální Receptura obsahuje před dehydratací 260g kvalitního masa na každých 100g výsledného produktu. Nicméně stejně důležité jako hlavní složky jsou i nutriční přísady a stopové prvky; Glukosamin, Metylsufonylmetan (MSM) a Chodroitin se zaměřují na zvýšenou podporu kloubní funkčnosti. Vitamíny A, D3 a E pokrývají nezbytné vitamíny, a minerály jako je železo, zinek, magnesium, měď, kalcium a organický selen jsou přidány k přírodně vyskytujícím se vitamínům a minerálům v mase a zelenině tak, aby pokryly nutriční potřeby vašeho psa.

Čerstvý losos (22,5 %), sušený sleď (21,5 %), sušené batáty, sušené ryby (8 %), sušený losos (8 %), čerstvý pstruh (6 %), čerstvě připravená bílá ryba (6 %), Lososový olej (6 %), hrachová vláknina, vývar z lososa (2 %), vojtěška, cizrnová mouka, minerály, kokosový olej (0,5 %), sušený špenát, sušená mrkev, sušené jablko, slávka zelenoústá (0,1 %), spirulina ( 0,1 %), šípky, kořen lopuchu, heřmánek, sušené mořské řasy, sušený extrakt z kořene čekanky (jako zdroj frukto-oligosacharidů (prebiotikum FOS; 0,04 %/480 mg/kg)), glukosamin (0,03 %/355 mg/kg) , methylsulfonylmethan (0,03 %/355 mg/kg), chondroitin sulfát (0,02 %/250 mg/kg), anýz, pískavice řecké seno, tymián, majoránka, oregano, petržel, šalvěj

 

 

Analytické složky:

Metabolizovatelná energie: 366 kCal/100 g
Celkový živočišný obsah: 80 %
živočišné bílkoviny (v poměru k celkovým bílkovinám) 97 %
stravitelnost bílkovin (hodnota pepsinu): 91,7 %
hrubý protein 43 %, hrubý tuk 14 %, vlhkost 8 %, hrubá vláknina, 3 %, popel 11 %, Omega 6 0,7 %, Omega 3 3,0 %, Vápník 2,1 %, Fosfor 1,4 %

 

 

Nutriční doplňkové látky:

Vitamin A 14 425 IU, Vitamin D3 1 445 IU, Vitamin E 95 mg, L-karnitin 960 mg, Taurin 960 mg

Stopové prvky:

Zinek (chelát hydrátu aminokyselin zinku) 58 mg, Železo (Chelát hydrátu aminokyselin železa (II) 72 mg, Mangan (Chelát hydrátu aminokyselin manganu) 24 mg, Měď (chelát hydrátu aminokyselin měďný (II) ) 6 mg, Jód (bezvodý jodičnan vápenatý) 1,4 mg

 

Zkušenosti chovatelů


Podělte se o své zkušenosti s granulemi Eden rybí kuchyně 12 kg – velké granule i s ostatními v krátkém hodnocení.


(nezobrazí se u hodnocení)


Doporučujeme přikoupit