Eden
0

Eden Ryba (12 kg)

Doprava zdarma
Vhodné pro štěňata, dospělé a starší psy

Skladem
1 982 s DPH

Kód zboží: 2012S


Zvolte velikost:

standard standard malé (čivava) malé (čivava)
 ks

Rybí receptura obsahuje pouze nejkvalitnější ingredience - skotského lososa, severoatlantické sledě, včetně podle sezony dostupné tresky, tresky skvrnité, štikozubce, platýza velkého a tresky pestré v závislosti na úlovku dne - Catch of the day.

• 80 % rybí maso, 20 % zelenina a ovoce
• Superpotraviny - spirulina a slávka zelenoústá
• Kokosový olej pro všeobecný zdravotní prospěch
• Nízký podíl karbohydrátů
• Přirozeně hypoalergenní, bez obilovin, lepku a bílých brambor
• Čerstvě připravené rybí maso v potravinářské kvalitě
• Losos a sleď jako zdroj omega 3 a 6
• Probiotika na podporu trávení
• Zdraví podporující byliny, organické vitamíny a minerály na podporu vstřebávání
• Přidaná kloubní výživa
• Vyrobeno ve Velké Británii s britskými ingrediencemi

Přirozené protizánětlivé vlastnosti ryb jsou ideální pro psy se:
• záněty kloubů kvůli artritidě a podobnými problémy
• ideální pro závodní/agility psy jako preventivní/ podporující opatření
(nejlépe doporučujeme v kombinaci s Eden Joint Support - Eden Kloubní Výživa)
• výborné při problémech se "svědivou kůží" po krmení jídly s obsahem obilovin
• ideální pro psy a přecitlivělým zažíváním
(nejlépe doporučujeme v kombinaci s Eden Digestive Support - Eden Podpora Zažívání)


Kalorická hodnota: 3560 kCal/kg (356 kCal/100g)
Proteinová stravitelnost (množství pepsinu): 91.7%

Rybí Receptura nabízí vyvážené kompletní vysokoproteinové jídlo obsahující " superpotraviny" Spirulinu a Slávku Zelenoústou, zcela bez obilovin a lepku.

Syrové ingredience jsou jemně vařené v páře při zhruba 90 stupních Celsia. Tímto způsobem vzniká velice dobře stravitelné jídlo, které si uchovává svoji přirozenou kvalitu. Po vychladnutí jsou následně přidány stopové prvky a vitamíny tak, aby přesně splňovaly tabulková čísla, která uvádíme ve složení.

Ryby jsou velmi dobře známé pro svůj příznívý vliv na zdraví. Příznivě ovlivňují  srdce, mozek a také obsahují protizánětlivé složky, které podporují kloubní mobilitu. Obzvláště tučné ryby jsou bohaté na omega-3 mastné kyseliny eikosapentaneovou (EPA) a dokosahexaenovou (DHA).

EPA zlepšuje propustnost buněčných membrán a zajišťuje tak přívod a odvod výživných látek z buněk a tím správnou buněčnou edezvu a funkci mozku. Epa se v těle také přeměňuje na do skupiny hormonům podobných látek zvaných eikosanoidy. Tyto látky ovlivňují širokou škálu fyzických procesů v těle a mají vliv na kardiovaskulární zdraví, zánětlivé reakce a imunitní system.

DHA je nejčastěji se vyskytující omega-3 mastná kyselina v mozku a sítnici, a je nezbytně důležitá pro správnou strukturu a funkci nervového systému a mozku.

Ladění detailů při výrobě jídla je něco čím jsme posedlí. Originální Receptura obsahuje před dehydratací 260g kvalitního masa na každých 100g výsledného produktu. Nicméně stejně důležité jako hlavní složky jsou i nutriční přísady a stopové prvky; Glukosamin, Metylsufonylmetan (MSM) a Chodroitin se zaměřují na zvýšenou podporu kloubní funkčnosti. Vitamíny A, D3 a E pokrývají nezbytné vitamíny, a minerály jako je železo, zinek, magnesium, měď, kalcium a organický selen jsou přidány k přírodně vyskytujícím se vitamínům a minerálům v mase a zelenině tak, aby pokryly nutriční potřeby vašeho psa.

 

Složení granulí

 

čerstvý losos 23%, sušený sleď 21,5%, sladké brambory 13%, sušené ryby 8% - podle sezonního lovu- treska, treska skvrnitá, štikozubec obecný, platýz velký a treska pestrá- v závislosti na "úlovku dne"), sušený losos 8%, bílá ryba 6%, čerstvý pstruh 6%, lososový olej 6%, hrachová vláknina, lososový vývar 1,5%, vojtěška, cizrna , kokosový olej 0,5%, mrkev, špenát, jablka,slávka zelenoústá 0,1%,spirulina 0,1%,  plody šípku, heřmánek, prašek z kořene lopuchu, heřmánek anýz a pískavice, tymián, majoránka, oregano, ptržel, šalvěj,  fruktooligosacharidy (461 mg / kg), glukosamin (341 mg / kg), MSM (341 mg / kg), chondroitin sulfát (240 mg / kg)

 

Analytické složky:

  • hrubý protein: 43%
  • hrubé oleje a tuky: 17%
  • hrubá vláknina: 3%
  • hrubá popelovina (minerální látky): 11,5%
  • vlhkost: 8%
  • Omega 6: 2%
  • Omega 3: 3,1%
  • vápník: 2,1%
  • fosfor: 1,5%

Množství využitelné energie: 3560 kcal/kg

 

Nutriční doplňkové látky:

Vitamíny: Vitamin A (jako retinylacetát) 14400 IU / kg, vitamín D3 (cholekalciferol jako) 2165 IU / kg, vitamín E (jako alfa tokoferol acetát) 95 mg / kg. Obohacený o důležitých vitamínů a olejů, samozřejmě stabilizovaný směsí tokoferolů-. Neobsahuje žádné přidané syntetické antioxidanty

 

Stopové prvky:

chelátový komplex železa  320 mg / kg, chelátový komplex zinku 320 mg / kg, chelátový komplex manganu 225 mg / kg, Chelát mědi  145 mg / kg, jodičnan vápenatý bezvodý 1,58 mg / kg, organický selen S. cerevisiae CNCM 1-3060 125 mg / kg.

 

 

Zkušenosti chovatelů


Podělte se o své zkušenosti s granulemi Eden Ryba (12 kg) i s ostatními v krátkém hodnocení.


(nezobrazí se u hodnocení)


Dávkování

Podrobný průvodce krmením pro dospělé psy

Následující tabulka poskytuje náhled na to, kolik by měl váš pes denně jíst, nicméně vše by mělo být individuálně přizpůsbeno. Všeobecně platí, že pes by měl mít minimální, ale rovnoměrně rozloženou vrstvu tuku po celém těle, žebra by měla být viditelná, pas při pohledu seshora zřejmý, dutina břišní podsazená při pohledu z boku.

Každý jedinec má jiné nároky a životní styl, štěňata a dospívající jedinci vyspívají rozdílně. Pokud si nejste jistí, konzultujte ideání váhu a vzhled pravidelně s vaším veterinářem nebo pro radu volejte na naše teefonní číslo 778 080 828.

Dávky můžete přizpůsobovat podle aktuání váhy vašeho psa. Jakmie si váš pes na Eden zvykne, sledujte jeho/její váhu a rozhdněte se jestli doporučené dávkování vyhovuje jeho/jejím potřebám.

 

 

 

Podrobný průvodce krmením pro dospělé aktivní psy

Dávkování pro "aktivní" psy je určené pro ty, kteří mají aktivní životní styl. Pokud patříte mezi ty, jenž se věnují běhání nebo třeba pěší turistice a berete s sebou vašeho pejska, bude váš pejsek spalovat více kalorií. Stejně jako u tabuky dávkování pro dospělé psy viz výše tedy platí sledování doporučené dávky a její přizpůsbení konkrétnímu jedinci.

 

 

Podrobný průvodce krmením pro štěňata

Eden doporučujeme představit štěňatům zhruba od 5 týdnů věku. Přelejte granule malým množstvím horké vody, vytvořte pastu a nechte odstát a zchladnout na pokojovou teplotu (poznámka: studená voda nebude mít efekt, Eden neobsahuje zrniny které by se studenu vodou reagovaly).

Štěňata 6-16 týdnů nechte jíst kdykoli budou potřebovat. Ujistěte se, že máte v zásobě dostatečné množství granulí.

Příjem mladých psů (1-2 roky) je velmi závislý na jejich aktivitě, jak bylo již zmíněno výše. Sledujte pozorně tvar těla vašeho psa na stanovení ideálního množství .

Vzhledem k velmi rozdílnému vývoji u štěňat v jejich prvních 12 měsících, je následující tabulka pouze odrazový můstek. Vyhledávejte váhu vašeho štěňete ve správném odsdstavci.

 

Doporučujeme přikoupit