Novinka

DOGULE - PAMLSEK PRO PSY 250 G (expirace 11/22)

Na téhle odměně si váš pes pošmákne jak v michelinské restauraci.

Na téhle odměně si váš pes pošmákne jak v michelinské restauraci. Pamlsek pro psy s konopným olejem přinese psům zdraví a páníčkům pomůže s tréninkem. průměr 12mm je vhodný… více informací

Vyprodáno

199 Kč
 ks

Základní informace

Na téhle odměně si váš pes pošmákne jak v michelinské restauraci.
Pamlsek pro psy s konopným olejem přinese psům zdraví a páníčkům pomůže s tréninkem.

průměr 12mm je vhodný pro malá i velká plemena
podporuje kvalitu srsti
100% přírodní složení
opravdové maso
ideální pomůcka při tréninku
vlastní jedinečná receptura

Připravili jsme vlastní speciální složení pamlsku tak, aby odpovídal vysokým nárokům normálních dnů. Obsahuje pouze přírodní, pečlivě vybrané a nakombinované ingredience. 

  • sušené maso (kachna, losos, hovězí)
  • hovězí kolagen
  • mikrobiální protein
  • pivovarské kvasnice
  • sušená jablečná dřeň
  • konopný olej
  • vodní řasy (Kelpa, Spirulina, Chlorella)

Při sestavování receptury jsme nedělali kompromisy. Obsahují skutečné maso, které dodá živiny a neodolatelnou chuť. Přírodní hovězí kolagen podpoří klouby a šlachy, které dostávají při tréninku zabrat. Díky mikrobiálnímu proteinu a kvasnicím se Dogule snadno tráví a podpoří zažívání. Kelpa brání vzniku zubního kamene a potlačuje zápach z úst. Spirulina a Chlorella jsou silné antioxidanty plné vitamínů a minerálů. Konopný olej pak obsahuje až 80 % esenciálních mastných kyselin, které jsou pro zdravý vývoj psa nezbytné Navíc podporuje srst, která je pak pevná, hustá a zářivá.

Díky své velikosti se hodí pro malá, střední i velká plemena jako pamlsek, nebo odměna při tréninku. Dogule jsou zdravá a chutná cesta, jak vylepšit svému čtyřnožci trénink. Balení navíc obsahuje celých 250 g této dogroty!

Složení

Kachní sušené maso, lososové sušené maso, hovězí sušené maso, hydrolyzovaná drůbeží játra, hovězí kolagen, pšeničné klíčky, sušená vejce, extrudovaná pohanka a rýže, sušená jablečná dřeň, mikrobiální protein, pivovarské kvasnice, konopný olej, vodní řasy Kelpa, Spirulina, Chlorella

Baleno do speciálního eco recyklovatelného obalu
Neobsahuje žádné návykové látky
Nepoužívejte k zasycení psa.

 

Obsah přirozených živin na 100g krmiva:

Bílkoviny 32%
Tuky 19%
Vláknina 4%
Cukr 2%
Sůl  0,6%

 

Uchovejte v chladu a temnu.  Doporučená doba spotřeby pro zachování chuťové hodnoty ideálně 6 měsíců. Od data výroby uvedené na spodní části obalu.

Zkušenosti chovatelů


Podělte se o své zkušenosti s granulemi DOGULE - PAMLSEK PRO PSY 250 G (expirace 11/22) i s ostatními v krátkém hodnocení.


(nezobrazí se u hodnocení)