Kuřecí Sušený Barf 2,5 kg (expirace 18/8/23) AKCE

FRESCO Dry Raw Food (Sušený BARF) je vyroben pouze z čistého masa, vápenatých kostí, zeleniny, ovoce a vysoce kvalitních olejů. Všechny potřebné živiny jsou obsaženy v těchto… více informací

Vyprodáno

Původní cena: 1 099 Kč
Ušetříte 500 Kč
599 Kč
 ks
KÓD: AFKKM400

Základní informace

FRESCO Dry Raw Food (Sušený BARF) je vyroben pouze z čistého masa, vápenatých kostí, zeleniny, ovoce a vysoce kvalitních olejů. Všechny potřebné živiny jsou obsaženy v těchto základních přírodních složkách. Nejsou potřeba žádné umělé minerály a vitamíny.
Výrobní proces FRESCO Dry RAW se liší od všech konvenčních „prémiových“ granulí. Namísto vytlačování ingrediencí pod vysokým tlakem a vysokými teplotami (tlakový hrnec) se suší v komplikovaném a šetrném procesu sušení vzduchem a vymrazováním.

· na 1 kg FRESCO Dry RAW (SUŠENÝ BARF) je použito 4KG FRESCO COMPLETE PLUS
· podíl masa 80% , 20% ovoce, zelenina
· zlepšení trávení
· zdravá kůže
· zlepšení stavu zubů
· svěží dech
· vyvážená hladina energie
Sušené syrové jídlo FRESCO Dry RAW - Sušený Barf - je plné čerstvého masa, zeleniny a ovoce (80:20), které jsou šetrně sušené na vzduchu tak, aby byly zachovány všechny životně důležité živiny. Díky sušenému jídlu můžete vyřešit problémy se skladováním, velkým množstvím objednávek syrového masa a rozmrazováním.

Vlci a psi sdílejí 99,9 % své DNA, syrové krmení je proto jedním z nejpřirozenějších způsobů krmení vašeho psa, protože napodobuje stravu jejich předků. S tímto jsou bohužel spojené i některé komplikace pro nás: náklady, prostor v mrazáku, rozmrazování den předem a náročnost  při cestování se psem. Pokud byste chtěli krmit svého psa syrovou stravou, ale hledáte pohodlnou alternativu, sušené syrové krmivo pro psy je skvělou volbou.

 

Je to oficiální - FRESCO Dry Raw dosáhlo 98% úspěšnosti u nutričního hodnocení na All About Dog Food, předním britském nezávislém srovnávači krmiv pro psy! 

 

 Hlavní zdravotní výhody :

  • Zlepšené trávení 
  • Zdravější pleť
  • Čistší zuby
  • Lepší dech
  • Vyvážená hladina energie

 

 

Potřebujete při krmení FRESCO Dry Raw přidávat doplňky stravy?

Naše receptury Complete PLUS jsou kompletní menu a sestávají výhradně z čisté svaloviny, zeleniny, ovoce a olejů. Všechny živiny nezbytné pro psy jsou obsaženy přímo v těchto složkách, pro zdravé psy nejsou potřeba žádné doplňky.

 

 Jak vyrábíme naše sušené syrové jídlo?

Výrobní proces našich Sušených Raw se liší od všech běžných „prémiových“ granulí. Namísto vytlačování ingrediencí pod vysokým tlakem a vysokými teplotami (tlakový hrnec), jsou šetrně sušeny vzduchem a lyofilizovány (sušeny mrazem).

V důsledku jedinečného procesu sušení vzduchem a mrazem jsou všechny životně důležité živiny, které se nacházejí přímo ve zdrojových složkách, tímto novým procesem zachovány. Abychom dosáhli tohoto fantastického výsledku, musíme  na výrobu 1 kg FRESCO Dry RAW (Sušeného Barf) použít 4 kg FRESCO Complete Plus, protože vlhkost je sušením téměř úplně odstraněna.

 

 Důležité: Z našeho energeticky bohatého sušeého krmiva, které neobsahuje žádná plniva jako je obilí, rýže, brambory atd., potřebuje váš pes jen asi poloviční dávku toho, co z ostatních extrudovaných prémiových krmiv pro psy (Royal Canin, James Wellbeloved, Eukanuba atd.). Proto je naprosto normální, že dávky jsou pouze poloviční ve srovnání se standardními granulemi.  FRESCO Dry RAW je dokonale vyvážené pro trávicí systém psů, což vede k tomu, že se do těla vašeho psa dostává více kvalitních živin a snižuje se množství potravy jednoduše procházející jejich trávicím systémem. Proč si vybrat FRESCO?

Složení:

Filet z čerstvých kuřecích prsou (40%), Čerstvé kuřecí žaludky (15 %), Čerstvé kuřecí srdce (10 %), Čerstvé prsní kosti (5 %), Lyofilizovaná kuřecí játra (3%), Mrkev (10 %) a červená řepa (3 %), Čerstvá neošetřená jablka (4 %) a hrušky (4 %), Borůvky (2 %), Vysoce kvalitní slunečnicový olej lisovaný za studena (1%), Olej z tresčích jater (0,8 %), Bezlepkový olej z pšeničných klíčků (0,5%), Lososový olej (0,4 %), šípkový prášek (0,4%), Řasové vápno (0,4 %), moučka z mořských řas (0,1 %), 

Zaručená analýza:
Protein 44 %
Surové oleje a tuky 17 %
Vlhkost 8 %
Hrubý popel 5 %
Surová vlákna 2 %

Kompletní krmivo pro psy

Kolik krmit za den:


Dospělí psi 16 kg až 30 kg: 
~ 1 % tělesné hmotnosti 


Dospělí psi 30 kg+:
~ 0,8-1 % % tělesné hmotnosti 

Menší plemena:
(do 15 kg): ~ 1-1,5 % tělesné hmotnosti  

Mladí Psi do 8 měsíců:  
~ 2-3 % aktuální tělesné hmotnosti

 

 Denní průvodce krmením                                                                   

Hmotnost dospělého psa Denní množství krmiva*
5 kg 50-75 g
10 kg 100-150 g
16 kg 160 g
30 kg 240-300 g

 

 

Jaké přísady obsahuje naše jídlo a proč jsme si je vybrali?

 

Filet z čerstvých kuřecích prsou (40%)

Psi potřebují bílkoviny pro stavbu a udržení svých orgánů a svalů a pro správné fungování jejich enzymů. Maso je dobrým zdrojem bílkovin, protože obsahuje všechny esenciální aminokyseliny ve správném poměru a má tak vysokou biologickou kvalitu. Maso navíc obsahuje železo, zinek, selen a vitamíny skupiny B.

Čerstvé kuřecí žaludky (15 %)
Kuřecí žaludky jsou obzvláště výživné a vhodné pro psy všech věkových kategorií. Kuřecí žaludky jsou díky svým malým rozměrům perfektní pro menší psy jako odměna nebo tréninková svačinka.

Čerstvé kuřecí srdce (10 %)
Čerstvé kuřecí srdce se skládá především ze svaloviny, tedy masa. Je velmi bohatý na bílkoviny, aniž by obsahoval mnoho tuku. Poskytuje vysoce kvalitní biotin a draslík.

Čerstvé prsní kosti (5 %)
Každý recept BARF obsahuje jemně mleté čerstvé prsní kosti. Obsahují důležitý přírodní vápník, železo, cenné mastné kyseliny a enzymy.

Lyofilizovaná kuřecí játra (3%)
Lyofilizovaná kuřecí játra jsou obzvláště výživná, protože obsahují hodně železa a četné vitamíny (A, B 2, B 12, biotin atd.). Šetrný proces sušení mrazem zachovává vitamíny citlivé na teplo.

Mrkev (10 %) a červená řepa (3 %)
Červená řepa a mrkev obsahují mnoho vitamínů a minerálů (zejména draslík). Saponiny a flavonoidy, které obsahují, stimulují chuť k jídlu a podporují trávení.

Čerstvá neošetřená jablka (4 %) a hrušky (4 %) přímo od farmáře obsahují pektin, vitamín C, draslík, vápník, fosfor, železo a sodík.

Borůvky (2 %)
Borůvky jsou primárně zdrojem manganu a mědi, ale obsahují také vitamín C, karoten, železo, draslík, sodík, vitamíny skupiny B a antokyany.

Vysoce kvalitní slunečnicový olej lisovaný za studena (1%):
Vysoce kvalitní slunečnicový olej lisovaný za studena je zdrojem vitaminu E, kyseliny linolenové, kyseliny alfalinolenové a také esenciálních mastných kyselin.

Olej z tresčích jater (0,8 %)
Olej z tresčích jater je primárně zdrojem vitamínu D, ale obsahuje také vysoký podíl vitamínů A a E a je bohatý na jód a omega-3 mastné kyseliny.

Bezlepkový olej z pšeničných klíčků (0,5%)

Lososový olej (0,4 %)
Lososový olej je zdrojem esenciálních mastných kyselin a poskytuje vyvážený poměr omega-6 k omega-3.

šípkový prášek (0,4%)

Řasové vápno (0,4 %), moučka z mořských řas (0,1 %)
Řasové vápno a moučka z mořských řas jsou důležitými zdroji minerálních látek (hořčík, vápník, fosfor a jód).

 

 

Zkušenosti chovatelů


Podělte se o své zkušenosti s granulemi Kuřecí Sušený Barf 2,5 kg (expirace 18/8/23) AKCE i s ostatními v krátkém hodnocení.


(nezobrazí se u hodnocení)