Fellharmonie kokosový kondicionér 200ml

Přírodní kokosový kondicionér bez parabenů, barviv, silikonů Aloe Vera a Kokosový olej Na snadné rozčesávání -Kondicionér s kokosovou vůní pro psy -Vhodný pro všechna… více informací

Skladem, odesíláme ihned

399 Kč
 ks
KÓD: AFKKM400

Základní informace

Přírodní kokosový kondicionér bez parabenů, barviv, silikonů
Aloe Vera a Kokosový olej
Na snadné rozčesávání

-Kondicionér s kokosovou vůní pro psy
-Vhodný pro všechna plemena a typy srsti
-Mírný kondicionér s hydratačním krémem
-Hedvábný lesk a vláčnost
-Přírodní základ s aloe vera a kokosovým výtažkem

Kokosový kondicionér Fellharmonie pro psy

Přírodní Kondicionér pro dlouhou a krátkou srst 

 

AniForte® Fellharmonie kokosový kondicionér 

Hydratační a vyživující směs extraktu z kokosového oleje a aloe vera pomáhájí rozčesat a posílit srst. Složení šetrné k pokožce dodává srsti hedvábný lesk a vláčnost.

AniForte® Fellharmonie kokosový kondicionér je vhodný pro všechna plemena psů.  Zvláště u dlouhosrstých zvířat je někdy péče o srst velmi obtížná: chlupy se zacuchají, zauzlují a nelze je bezbolestně česat. Řešením pro zplihlou a matnou srst je tato jemná zvlhčující a hydratační péče od AniForte® , která kombinuje silné a přírodní složky, jako je aloe vera a extrakt z kokosového oleje. Ty pomáhají rozčesávat srst  a dodávájí pokožce vlhkost a tím působí proti svědění.

Při vývoji produktů jsme se záměrně vyhýbali používání mikroplastů na podporu ochrany životního prostředí. Kromě toho nepoužíváme žádné silikony, barviva ani parabeny, takže pokožka vašeho psa nemůže být ani podrážděná, ani poškozená - výrobek je tedy vhodný i pro mladé psy. Lesk srsti se během chvilky obnoví. Obnovujeme vláčnost s nádhernou svěží vůní kokosu.

 

  • Vhodný pro všechna plemena psů a typy srsti (krátká i dlouhá srst)
  • Optimální kondicionér s hydratačním krémem
  • Přírodní přísady jako aloe vera a extrakt z kokosového oleje
  • Zádné silikony, barviva ani parabeny

 

 

Po vyčištění srsti šamponem AniForte® Fellharmonie Shampoo Coconut důkladně vmasírujte kondicionér do srsti a nechte působit přibližně 60 sekund. Poté důkladně omyjte. Vyhnout se očnímu kontaktu!

Složení:

Aqua (voda), listová šťáva z Aloe Barbadensis, Cetearylalkohol, Propylenglykol, Dipalmitoylethylhydroxyethylmonium Methosulfate, Octyldodecanol, Ceteareth-20, Benzylalkohol, Cocos Nucifera (Kokos) Ovocný extrakt, Kyselina benzoová, Parfum (Fosfor) "Coumarin."

Zkušenosti chovatelů


Podělte se o své zkušenosti s granulemi Fellharmonie kokosový kondicionér 200ml i s ostatními v krátkém hodnocení.


(nezobrazí se u hodnocení)