Eden
0

Kloubní tablety AgilityVET 120ks

Skladem
529 s DPH

Kód zboží: AFKKM400

 ks

Kolagenové peptidy
Speciálně vyvinutý pro dospělé a seniory
Čistě přírodní kolagenový prášek z divokých norských ryb v kombinaci se Slávkou Zelenoústou , Čertovým drápem, Kadidlem a kořenem Lékořice

-Přírodní produkt pro psy
-Na udržení zdravých kloubů
-Na klouby, šlachy a vazy
-Speciálně vyvinutý pro dospělé a seniory
-Kolagen, Slávka Zelenoústá,Čertův dráp, Kadidlo, kořen Lékořice a Omega-3

Společné tablety pro psy

AgilityVET na podporu kloubů, šlach a vazů

Kloubní tablety AniForte® AgilityVET podporují klouby psů přirozenou cestou díky optimálnímu přísunu ingrediencí jako je kolagen a ďáblův dráp.Studie prokázují, že kolagenové peptidy obsažené v kolagenovém prášku přispívají k udržení zdravých kloubů.

 

  • Podpora zdraví kloubů
  • Optimální kombinace vysoce kvalitních a přírodních surovin
  • Podporuje metabolismus v kloubech, šlachách a vazech

 

Jak pomáhá ďáblův dráp psům?

 Kombinace glykosidů Harpagosidu a harpagydu obsažených v Čertově drápu podporují metabolismus v kloubech , šlachách a vazech.  AniForte® AgilityVET tablety pro psy prokazatelně podporují hbitost vašeho řtyřnohého přítele. 

 Kromě účinku výrobku je důležitým bodem také kvalita použitých surovin. Kolagenový prášek, který používáme do kloubních tablet pro psy, pochází z norských mořských ryb, které se získávají výhradně z divokých úlovků. Vzhledem k tomu, že tyto kolagenové peptidy jsou méně zesítěné než peptidy z chovných zvířat, musí tělo provést menší přestavbu, aby je absorbovalo a zpracovalo. 

 

Receptura je také bez obilovin a neobsahuje ani přísady ani plniva. Takže pro svého miláčka získáte naprosto přírodní produkt s vysoce kvalitními přísadami.

  Zvláště oceňována je neporovnatelná chuť díky přídavku kořene lékořice. Výsledkem je, že se tablety těší vysoké chuťové oblibě, takže je lze podávat jako lehkou bezobilnou svačinku.

U všech našich produktů a jejich surovin přikládáme zvláštní důraz na jejich přírodní původ a kvalitu, včetně hlavních složek kolagenu a ďábelského drápu.

 

 

 

Psi na 10 kg: 1 tableta denně

Kloubní tablety pro psy mají vysokou přijatelnost a lze je snadno krmit jako pamlsky. U malých psů lze tablety pro lepší krmení také rozdělit uprostřed. V případě potřeby lze denní doporučení ke krmení také zdvojnásobit.

Poznámka: Skladujte prosím na chladném a suchém místě chráněném před světlem.

 

 

Složení:

46,87% kolagenový prášek z mořských ryb, prášek z mušlí zelených rtů, 7,50% kořen ďábelského drápu (1,3% harpagosid), mleté kadidlo, 4,68% kořen kořene lékořice, rybí moučka omega-3

Analytické komponenty:

Hrubý popel 6,87%, hrubá vláknina 2,46%, hrubý protein 50,91%, hrubý tuk 8,15%

 

Zkušenosti chovatelů


Podělte se o své zkušenosti s granulemi Kloubní tablety AgilityVET 120ks i s ostatními v krátkém hodnocení.


(nezobrazí se u hodnocení)