Novinka

Konzerva Aniforte pro psy - Junior Křehké Kuře s Mrkví 400g

vysoce kvalitní konzerva pro štěňata 

Konzerva psy PureNature - „Junior Křehké Kuře s Mrkví “ Vysoce kvalitní krmivo pro psy - bez lepku AniForte® PureNature je vysoce kvalitní mono proteinová kompletní masová… více informací

Skladem, odesíláme ihned

119 Kč
 ks
KÓD: AFKKM400

Základní informace

Konzerva psy PureNature - „Junior Křehké Kuře s Mrkví “
Vysoce kvalitní krmivo pro psy - bez lepku

AniForte® PureNature je vysoce kvalitní mono proteinová kompletní masová konzerva pro psy v super prémiové kvalitě - vyrobena v Německu podle nejvyšších potravinových standardů.

Všechny konzervy AniForte® PureNature obsahují čistě přírodní extrakt omega-3 na podporu vitality. Přidání zcela přírodních vitamínů a minerálů završuje perfektní super prémiové kompletní krmivo pro vašeho mazlíčka.

žádné tvarované maso
žádná kostní moučka
žádné dochucovadla
žádné náhražky bílkovin jako sója
žádné umělé barvení
žádná umělá aromata
žádné přísady ES (bez éček)
bez konzervantů

Mokré krmivo pro psy PureNature - „Junior Křehké Kuře s Mrkví “

Vysoce kvalitní krmivo pro psy - bez lepku

AniForte® PureNature je vysoce kvalitní mono proteinová kompletní masová konzerva pro psy v super prémiové kvalitě - vyrobena v Německu podle nejvyšších potravinových standardů.

 

Tajemství naší kvality je velké množství čerstvého a vysoce kvalitního masa. Pečlivě zkoumáme vysokou kvalitu našich přísad a podrobujeme je pravidelným veterinárním kontrolám! Samotná kontrola však není jedinou zárukou našich vysokých standardů kvality: Maso a další přísady nakupujeme téměř výhradně od výrobců, se kterými úzce spolupracujeme již roky.

 

Složky jsou zpracovány tak rychle, jak je to možné, aby si zachovaly svoji čerstvost a přírodní vitamíny. Tímto způsobem jsou všechny cenné přísady téměř zcela zachovány - tím zajistíme dobrou výživu a také výbornou chuť. 

 

Všechny druhy konzerv  AniForte® PureNature také obsahují čistě přírodní extrakt omega-3 na podporu vitality. Přidání zcela přírodních vitamínů a minerálů završuje perfektní superprémiové kompletní krmivo pro vašeho mazlíčka.

Protože pohoda vašeho zvířete je pro nás velmi důležitá, AniForte® zaručuje, že v naší řadě mokrých potravin nikdy nenajdete pochybné přísady:

 

  • žádné tvarované maso
  • žádná kostní moučka
  • žádné atraktanty(dochucovadla)
  • žádné náhražky bílkovin jako sója
  • žádné umělé barvení
  • žádná umělá aromata
  • žádné přísady ES 
  • bez konzervantů

 

Doporučené dávkování: 

Krmte přibližně 130 g - 200 g na 5 kg tělesné hmotnosti denně.

Krmné údaje jsou orientační. Krmte jídlem pokojové teploty a vždy poskytněte čerstvou pitnou vodu.

Poznámka: Otevřenou plechovku uchovávejte na chladném místě mimo, ne na přímém slunci. Minimální trvanlivost na obalu. Země původu: Německo

 

Složení:

86,0% jemné kuře (sestávající ze 60,0% kuřecích srdcí, kuřecího masa, kuřecích jater, kuřecích žaludků, kuřecích krků, 26,0% kuřecího vývaru), 4,0% mrkve, 3,0% cukety, 2,0% fenyklu, 2, 0% brambor, 1,0% maliny, 1,0% jablka

Přírodní přísady na kg:

0,1% prášek z vaječných skořápek, 0,1% bylinky (pampeliška, řebříček, fenykl, heřmánek), 0,1% pivovarské kvasnice, 0,1% lněné semínko, 0,1% řepkový olej, 0,1% sušený kokos, 0,1% oxid křemičitý, 0,1% spirulina
+ energie z moře: 0,1% omega-3 extrakt, 0,1% řasové vápno

Analytické komponenty:

10,1% bílkovin, 6,1% obsah tuku, 2,2% hrubý popel, 0,6% hrubá vláknina, 75,0% vlhkost, 0,24% vápník, 0,19% fosfor

Zkušenosti chovatelů


Podělte se o své zkušenosti s granulemi Konzerva Aniforte pro psy - Junior Křehké Kuře s Mrkví 400g i s ostatními v krátkém hodnocení.


(nezobrazí se u hodnocení)