Novinka

Šťavnaté polovlhké granule Losos a Křepelka 10 kg

Vhodné pro štěňata od 14 týdnů, dospělé a seniory

Skladem, odesíláme ihned

2 249 Kč
 ks
KÓD: PVE0012KOAQDEPF

Základní informace

Dovolte nám představit naši nejnovější a exkluzivní novinku šťavnaté polovlhké granule Losos & Křepelka.
Tento recept může být skvělou volbou pro psy s alergiemi, s našimi pečlivě vybranými novými proteiny z lososa, křepelky, vepřových jater a zvěřiny. Losos i křepelka mají vynikající vlastnosti pro zdraví kůže a srsti. Křepelka je bohatá na vitamín E, který podporuje zdravou kůži, zatímco losos je skvělým zdrojem omega 3, který pomáhá udržovat srst vašeho psa lesklou a zdravou. 

 

Šťavnaté polovlhké granule Losos & Křepelka byl vytvořen odborníkem na výživu, aby vašemu mazlíčkovi přinesl optimální poměr masa, ovoce, zeleniny, vitamínů a minerálů a vytvořil přirozeně kompletní krmivo, které mu pomůže prospívat.

Losos & Quail Semi-Moist je měkčí granule, která vašemu psovi poskytne měkčí a šťavnatější skus. Tato řada je vhodná pro dospělé a starší psy.

 

 

 

 

 

Složení: 

26 % losos (sušený), 21 % křepelka (mražená), rostlinný glycerin, batáty, 6 % vepřový tuk, 5 % zvěřina (mražená), vojtěška, 2 % vepřová játra (mražená), tapioka, cizrna, dýně, jablko, ostružina, celer, čekanka, 0,03 % glukosamin, 0,033 % methylsulfonylmethan (MSM), 0,02 % chondroitin sulfát

 

Analytické složky: 

Metabolizovatelná energie: 330 kCal/100 g
Celkový obsah zvířat: 60 %

Hrubý protein 24%, Hrubý tuk 14%, Vlhkost 18%, Hrubá vláknina 2%, Hrubý popel 9,9%, Omega 6 1,2%, Omega 3 0,9%, Vápník 1,7%, Fosfor 1,0%

 

Nutriční přísady: 

Vitamin A 18000 IU, Vitamin D3 1800 IU, Vitamin E 150 mg, Taurin 1000 mg

 

Stopové prvky: 

Zinek (chelát hydrátu aminokyselin zinku) 50 mg, mangan (hydrát chelátu aminokyselin) 10 mg, měď (chelát hydrátu aminokyselin měďnatý) 9 mg, jód (bezvodý jodičnan vápenatý) 0,5 mg, selen (selenizované 2. mg 

 Eden vybral ty nejlepší ingredience, včetně výběru mraženého masa. To nám umožnilo získávat kvalitní ingredience a udržovat je čerstvé, aby se zachovaly přirozené živiny v syrovém mase, které váš pes vstřebá. Máme ručně sbíranou řadu ovoce a zeleniny, včetně dýně, jablka, ostružiny a celeru, a výběr doplňků, včetně glukosaminu, MSM a chondroitinu, které pomáhají s podporou kloubů.

Tato receptura je součástí řady produktů Eden, které jsou přirozeně kompletní, optimalizují nutriční obsah a podporují zdraví a pohodu vašeho mazlíčka.

 

 

Zkušenosti chovatelů


Podělte se o své zkušenosti s granulemi Šťavnaté polovlhké granule Losos a Křepelka 10 kg i s ostatními v krátkém hodnocení.


(nezobrazí se u hodnocení)


Doporučujeme přikoupit