Eden
0

Eden Country (100g)

Vhodné pro štěňata, dospělé a starší psy

Vyprodáno
35 s DPH

Kód zboží: 3001VM


Zvolte velikost:

malé (čivava) standard
 ks

Nutričně kompletní jídlo s vysokým obsahem kvalitního, tradičně šlechtěného (plemeno Suffolk) , čerstvě připraveného kachního masa , čerstvého jehněčího z pastvin, králičího, zvěřiny a celých vajec. Vyrobeno podle zásad Ancestrální diety s vysokým podílem kvalitních živočišných proteinů odpovídající přirozenému stravování psů.

• Podíl masa 80%, 20% zelenina a ovoce
• Nízký podíl karbohydrátů díky zelenině a ovoci
• Přirozeně hypoalergenní, bez obilovin, lepku a bílých brambor
• Přidaný kokosový olej jako superpotravina
• Čerstvé maso v potravinářské kvalitě
• Probiotika na podporu trávení
• Zdraví podporující byliny, organické vitamíny a minerály na podporu vstřebávání
• Přidaná kloubní výživa
• Vyrobeno ve Velké Británii s britskými ingrediencemi


Kalorická hodnota: 3650 kCal/kg (365 kCal/100g)
Proteinová stravitelnost (množství pepsinu): 88,7%

Nutričně kompletní jídlo s vysokým obsahem kvalitního, tradičně šlechtěného (plemeno Suffolk) , čerstvě připraveného kachního masa , čerstvého jehněčího z pastvin, králičího, zvěřiny a celých vajec. Vyrobeno podle zásad Ancestrální diety s vysokým podílem kvalitních živočišných proteinů odpovídající přirozenému stravování psů.

Syrové ingredience jsou jemně vařené v páře při zhruba 90 stupních Celsia. Tímto způsobem vzniká velice dobře stravitelné jídlo, které si uchovává svoji přirozenou kvalitu. Po vychladnutí jsou následně přidány stopové prvky a vitamíny tak, aby přesně splňovaly tabulková čísla která uvádíme ve složení.

Ladění detailů při výrobě jídla je něco čím jsme posedlí. Originální Receptura obsahuje před dehydratací 260g kvalitního masa na každých 100g výsledného produktu. Nicméně stejně důležité jako hlavní složky jsou i nutriční přísady a stopové prvky; Glukosamin, Metylsufonylmetan (MSM) a Chodroitin se zaměřují na zvýšenou podporu kloubní funkčnosti. Vitamíny A, D3 a E pokrývají nezbytné vitamíny, a minerály jako je železo, zinek, magnesium, měď, kalcium a organický selen jsou přidány k přírodně vyskytujícím se vitamínům a minerálům v mase a zelenině tak, aby pokryly nutriční potřeby vašeho psa.

 

Zkušenosti chovatelů


Podělte se o své zkušenosti s granulemi Eden Country (100g) i s ostatními v krátkém hodnocení.


(nezobrazí se u hodnocení)


Dávkování

Podrobný průvodce krmením pro dospělé psy

Následující tabulka poskytuje náhled na to, kolik by měl váš pes denně jíst, nicméně vše by mělo být individuálně přizpůsbeno. Všeobecně platí, že pes by měl mít minimální, ale rovnoměrně rozloženou vrstvu tuku po celém těle, žebra by měla být viditelná, pas při pohledu seshora zřejmý, dutina břišní podsazená při pohledu z boku.

Každý jedinec má jiné nároky a životní styl, štěňata a dospívající jedinci vyspívají rozdílně. Pokud si nejste jistí, konzultujte ideání váhu a vzhled pravidelně s vaším veterinářem nebo pro radu volejte na naše teefonní číslo 778 080 828.

Dávky můžete přizpůsobovat podle aktuání váhy vašeho psa. Jakmie si váš pes na Eden zvykne, sledujte jeho/její váhu a rozhdněte se jestli doporučené dávkování vyhovuje jeho/jejím potřebám.

 

 

 

Podrobný průvodce krmením pro dospělé aktivní psy

Dávkování pro "aktivní" psy je určené pro ty, kteří mají aktivní životní styl. Pokud patříte mezi ty, jenž se věnují běhání nebo třeba pěší turistice a berete s sebou vašeho pejska, bude váš pejsek spalovat více kalorií. Stejně jako u tabuky dávkování pro dospělé psy viz výše tedy platí sledování doporučené dávky a její přizpůsbení konkrétnímu jedinci.

 

 

Podrobný průvodce krmením pro štěňata

Eden doporučujeme představit štěňatům zhruba od 5 týdnů věku. Přelejte granule malým množstvím horké vody, vytvořte pastu a nechte odstát a zchladnout na pokojovou teplotu (poznámka: studená voda nebude mít efekt, Eden neobsahuje zrniny které by se studenu vodou reagovaly).

Štěňata 6-16 týdnů nechte jíst kdykoli budou potřebovat. Ujistěte se, že máte v zásobě dostatečné množství granulí.

Příjem mladých psů (1-2 roky) je velmi závislý na jejich aktivitě, jak bylo již zmíněno výše. Sledujte pozorně tvar těla vašeho psa na stanovení ideálního množství .

Vzhledem k velmi rozdílnému vývoji u štěňat v jejich prvních 12 měsících, je následující tabulka pouze odrazový můstek. Vyhledávejte váhu vašeho štěňete ve správném odsdstavci.

 

Doporučujeme přikoupit