Eden
0

Eden Originál (100g)

Vhodné pro štěňata, dospělé a starší psy

Skladem
35 s DPH

Kód zboží: 1001VS


Zvolte velikost:

čivava standard
 ks

Original Cuisine - Originální Receptura obsahuje pouze nejkvalitnější ingredience, čerstvě připravené kuřecí maso z anglických kuřat volného chovu, skotského lososa, severoatlantické sledě, šlechtěné kachny plemene Suffolk a celá vejce. Vyrobeno podle zásad Ancestrální diety s vysokým podílem kvalitních živočišných proteinů odpovídající přirozenému stravování psů.

• Podíl masa 80%, 20% zelenina a ovoce
• Nízký podíl karbohydrátů díky zelenině a ovoci
• Přirozeně hypoalergenní, bez obilovin, lepku a bílých brambor
• Losos a sleď jako zdroj omega 3 a 6
• Probiotika na podporu trávení
• Zdraví podporující byliny, organické vitamíny a minerály na podporu vstřebávání
• Přidaná kloubní výživa
• Vyrobeno ve Velké Británii s britskými ingrediencemi


Kalorická hodnota: 3683 kCal/kg (368 kCal/100g)
Proteinová stravitelnost (množství pepsinu): 91.2%

Originální receptura zajistí pro Vašeho psa vyvážené kompletní jídlo, které má vysoký podíl proteinu a je bez obilovin, lepku a bílých brambor. Pečlivý výběr kuřecího masa, ryb, kachny a vajec poskytuje rozmanitost živočišných proteinů které jsou velmi dobře stravitelné a využitelné.

Syrové ingredience jsou jemně vařené v páře při zhruba 90 stupních Celsia. Tímto způsobem vzniká velice dobře stravitelné jídlo které si uchovává svoji přirozenou kvalitu. Po vychladnutí jsou následně přidány stopové prvky a vitamíny tak, aby přesně splňovaly tabulková čísla která uvádíme ve složení.

Ryby jsou velmi dobře známé pro svůj příznívý vliv na zdraví. Příznivě ovlivňují  srdce, mozek a také obsahují protizánětlivé složky které podporují kloubní mobilitu. Obzvláště tučné ryby jsou bohaté na omega-3 mastné kyseliny eikosapentaneovou (EPA) a dokosahexaenovou (DHA).

EPA zlepšuje propustnost buněčných membrán a zajišťuje tak přívod a odvod výživných látek z buněk a tím správnou buněčnou edezvu a funkci mozku. Epa se v těle také přeměňuje na do skupiny hormonům podobných látek zvaných eikosanoidy. Tyto látky ovlivňují širokou škálu fyzických procesů v těle a mají vliv na kardiovaskulární zdraví, zánětlivé reakce a imunitní system.

DHA je nejčastěji se vyskytující omega-3 mastná kyselina v mozku a sítnici, a je nezbytně důležitá pro správnou strukturu a funkci nervového systému a mozku.

Ladění detailů při výrobě jídla je něco čím jsme posedlí. Originální Receptura obsahuje před dehydratací 260g kvalitního masa na každých 100g výsledného produktu. Nicméně stejně důležité jako hlavní složky jsou i nutriční přísady a stopové prvky; Glukosamin, Metylsufonylmetan (MSM) a Chodroitin se zaměřují na zvýšenou podporu kloubní funkčnosti. Vitamíny A, D3 a E pokrývají nezbytné vitamíny, a minerály jako je železo, zinek, magnesium, měď, kalcium a organický selen jsou přidány k přírodně vyskytujícím se vitamínům a minerálům v mase a zelenině tak, aby pokryly nutriční potřeby vašeho psa.

 

 

Zkušenosti chovatelů


Podělte se o své zkušenosti s granulemi Eden Originál (100g) i s ostatními v krátkém hodnocení.


(nezobrazí se u hodnocení)


Doporučujeme přikoupit