Kokosový olej

Šťavnaté polovlhké granule Kachna a Dršťky 2 kg

Kachna

Vhodné pro štěňata od 14 týdnů, dospělé a seniory

Vyprodáno

667 Kč
 ks
KÓD: PEN0002KOAQDEPF

Základní informace

Šťavnaté polovlhké granule Kachna a Dršťky (Duck & Tripe) jsou ideální pro podporu všestranného zdraví a pohody s mnoha nutričními a zdravotními přínosy. Kachna je skvělým zdrojem bílkovin, nízkým obsahem nasycených tuků a bohatým zdrojem většiny vitamínů B. Dršťky pomáhají podporovat dobré bakterie v žaludku, což eliminuje potřebu přidávat probiotika.

Šťavnaté polovlhké granule Kachna a Dršťky (Duck and Tripe). Eden Semi-Moist Duck and Tripe používá čerstvě připravenou kachnu, fantastický zdroj bílkovin a dršťky, které pomáhají podporovat zdraví střev podporou dobrých bakterií. Přidané superpotraviny: spirulina, slávka zelená, kokosový olej, brusinky a česnek, doplňují tuto jedinečnou kombinaci ingrediencí. Neobsahuje obiloviny, rýži, semena ani řepné řízky a neobsahuje umělá barviva a dochucovadla.
Kachna s Dršťkami je měkké a jemné jídlo, obsahuje další bylinky, vitamíny a minerály, které podporují přirozenou rovnováhu těla vašeho psa. Přidáváme  doplňky včetně glukosaminu, chondroitinu a MSM na podporu zdraví kloubů.

Tento recept je součástí řady produktů Eden, které jsou přirozeně kompletní, s vyváženým nutričním obsahem podporují zdraví a pohodu našeho domácího mazlíčka.

Vyrobeno ve Velké Británii čistě z britských surovin.

 

Eden - kachna a dršťky

                                                                                                                                                                                                                                                               .

 

  

Složení

Čerstvě připravená kachna (36%), sušená kachna (18%), sušené sladké brambory, rostlinný glycerin, čerstvě připravená dršťka (4%), vojtěška, kachní játra (2%), tapioka, cizrnová mouka, minerály, kokosový olej, sušená dýně, hrachová vláknina, extrakt z mořských řas, sušené jablko, česnekový prášek, slávka zelená (0,07%), sušené brusinky, sušená spirulina (0,04%), extrakt z kořene sušené čekanky (jako zdroj frukto-oligosacharidů (prebiotické FOS; 0,04%/480 mg/kg)), Glukosamin (0,03 %/355 mg/kg), methylsulfonylmethan (0,03 %/355 mg/kg), chondroitin sulfát (0,02 %/250 mg/kg)

 

Analytické složky

 Metabolizovatelná energie: 332 kCal/100g
Celkový obsah živočišného původu: 60 %
živočišných bílkovin (v poměru k celkovému proteinu) 91 %
Stravitelnost bílkovin (hodnota Pepsin): 90,7 %
Hrubý protein 22 %, Vlhkost 18 %, Hrubý tuk 13 %, Hrubá vláknina 2,5 %, Hrubý popel 7,5 %, Omega 6 2,5 %, Omega 3 0,1 %, Vápník 1,7 %, Fosfor 0,9 %

 

Nutriční přísady

 Vitamin A 14 425 m.j., Vitamín D3 1 445 m.j., Vitamin E 95 j.j., Taurin 960 mg

 

Stopové prvky

 Zinek (Chelát zinku aminokyselin Hydrát) 58 mg, Chelát železa a aminokyselin hydrát) 72 mg, Mangan (Chelát manganu aminokyselin Hydrát) 24 mg, Chelát mědi aminokyselin Hydrát 6 mg, Jod (bezvodý jodičnan vápenatý) 1,4 mg, Selen (Selenizované kvasinky Saccharomyces cerevisiae CNCM I-3060, inaktivovaný) 0,14 mg

 

 

                                                                                                                                                                                                                          .

 

 

 

Zkušenosti chovatelů


Podělte se o své zkušenosti s granulemi Šťavnaté polovlhké granule Kachna a Dršťky 2 kg i s ostatními v krátkém hodnocení.


(nezobrazí se u hodnocení)


Doporučujeme přikoupit